KONST / Litografier / Grafiskt blad 14096139
nr 1409 6139
Anette Claesson
(f. 1966), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, Orkidé. Signerad, numrerad 20/25. Motivet: ca27x27 cm, oramad
Anette Claesson, svensk bildkonstnär född 1966 i Sävsjö.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 2 augusti 2021
kl 20:49:59
29/7 22:05:09
Anette Claesson
Läs mer om Anette Claesson